Home
Ettevõtte tutvustus
Tooted
Korloy
MTP
Narex
Famepla
Kontaktandmed
Lingid
Tooted: Famepla
Famepla säilitusmööbli puhul on tegu mitmekülgse mööblisarjaga, mida on muude toodetega lihtne kokku sobitada. Tootevalikus leiduvad sobivad mööbliesemed töökoha erinevate säilitusvajaduste rahuldamiseks. Tooteseeria koosneb erineva suurusega sektsioonkappidest ja väljatõmmatavatest sahtlitest ning töölaudadest ja töötasapindadest, ning muudest töökoha funktsionaalsusega seotud toodetest. Kõik mööbliesemed on projekteeritud pikaajaliseks kasutuseks ning taluvad tugevat kulumist. Famepla mööbel on ohutu kasutada, kuna mööblit iseloomustab tugev ja vastupidav tugikarkass. Mahukatesse sahtlitesse mahub ka suuremas koguses kraami, iga riiul kannab 80 kg. Tänu eemaldatavatele sahtlitele on mööbli puhastamine ja hooldus väga lihtne. Väljatõmmatavate sahtlite teleskooprööbaste tõttu on asjade paigutamine ja korvide kasutamine hõlbus. Mööbli uksed, sahtlid ja muud kulumise suhtes tundlikud osad on valmistatud kaetud terasplaadist ning käepidemed alumiiniumist. Värvivariante on mitmeid erinevaid, väljatõmmatavate sahtlitega kappe on saadaval rohelist, helehalli või helesinist värvi. Mööbliesemete funktsionaalsust saab kohandada kasutuskeskkonna tingimustele vastavalt, kuna enamik Famepla mööbliesemetest on saadaval nii ratastega kui ilma. Famepla säilitusmööbli eeliseks on ka märkimisväärselt soodsam hind konkurentide mööbliga võrreldes.

Uudne Soomes
Nyt Nüüd meie vahendusel Famepla säilitusmööbel. Tugev teraskonstruktsioon ning enamiku konkurentidega võrreldes pea poole soodsam hind.

Uudistoode PC3530
Kõikide mustade teraste freesimiseks ettenähtud PC3530-t iseloomustab TiAIN-i õhuke pinnakate, milles on rakendatud NANO-pinnakatte tehnoloogiat. NANO PVD TiAIN -pinnakate garanteerib suurema kiletugevuse, hea pinnakareduse ja efektiivsuse ning madala hõõrdumise.

Uudistoode NC3020
NC320 treipink on saanud endale järglase. Varasemast parem lõiketera vastupidavus ning suurem lõikekiiruse taluvus tagavad Sinu ettevõttele parima võimaliku produktiivsuse.

(c) copyright mainostoimisto nyman