Home
Ettevõtte tutvustus
Tooted
Korloy
MTP
Narex
Famepla
Kontaktandmed
Lingid
Tooted: Korloy
Korloy on Korea mehaanikatööriistade tootja, mis alustas oma tegevust 1966. aastal. Tema trumpideks on pikkaajaline kogemus ning Euroopa seisukohast soodne hind.

Korloy pideva tootearendustegevuse läbi tagatakse tööriistade suurepärane kvaliteet ning vaieldamatu usaldusväärsus.

Korloy laia tootevaliku hulka kuulub palju erinevaid treimisteri. Mudelite hulgas leidub kümneid erinevaid teraotsi, mis on projekteeritud ekstreemse kasutuse tarbeks ning mis oma mõõtetäpsuse poolest kuuluvad turu paremiku hulka.

Korloy pakub laias valikus erinevaid freesiteri ja terahoidjaid, mille hulgast leiab optimaalse variandi mistahes vajaduste tarbeks. Terad kujutavad endast aastakümnete pikkuse tootearendusprotsessi tulemust ning nad peavad muutumatutena vastu ka ekstreemselt rasketes tingimustes.

Korloy toodangu hulka kuuluvad järgmised tooteseeriad: MILL-MAX, DOUBLE-MILL, FUTURE-MILL, SIDE-MILLING CUTTER, ECO-MAX, ALPHA-MILL, MACH-MILL, TURBO-MILL ning CEN-MILL. Korloy pakub läbinisti kõvasulamist valmistatud normaal- ja spetsiaalpikkusega pinnafreese. Tootevalik sisaldab ka mitmesuguseid spetsiaalpinnafreese.

Uudistoode kõikide mustmetallide freesimiseks PC3530

KORLOY on toonud turule terase freesimiseks täiesti uudse, uue sugupõlve lõiketera. Uus PC3530 kõvasulamtoode viib freesimise uuele tasandile. PC3530 suurepäraseid omadusi iseloomustab õhuke TiAIN-pinnakate, milles on rakendatud kogu NANO-pinnakatte tehnoloogiat. NANO PVD TiAIN -pinnakate garanteerib suurema kiletugevuse, hea pinnakareduse ja efektiivsuse ning madala hõõrdumise. Tänu nimetatud uuele pinnakattele omab PC3530 head kulumiskindlust ning on seeläbi ka kõrge kasutuseaga, mis varasemate lõiketeradega võrreldes on mitmekordselt paremaks tõdetud. Uutel teradel on ka palju parem kuumuskindlus. Tänu pinnakattele on lõiketera vastupidavus varasemate teradega võrreldes suurenenud ning samuti taluvad lõiketerad suuremaid lõikekiirusi. Lõiketerad on pealt kõvad ja seest sitkemad, s.t. taluvad rohkem kulumist ning leiavad rakendust laiema kasutusvaldkonna piires. PC3530-e kasutusvaldkond on varasemate teradega võrreldes kaks korda laiem: PC3530 üksinda hõlmab vanade NCM325 kõvadust ning NCM335 sitkust. Ka treimiseks mõeldud tooted on uuenenud. Roostevaba terase tarbeks mõeldud uudistoode NC9020 asendab varasema NC325S ning terasele mõeldud NC320 asendab NC3020.

FMPC(M) 3000/4000 - Tuleviku freesiseeria

Uus KORLOY-teraots on mõeldud nii tasapinnaliseks freesimiseks kui ka nurgafreesimiseks. Tal on hea pinnakvaliteet ning kõrgema klassi mõõtetäpsus. Freesiseeriaid on saadaval ka eriti tiheda hammastusega. Samuti on pikenenud FMPC kasutusiga ning tema vastupidavus on varasemaga võrreldes paranenud.Uudne Soomes
Nyt Nüüd meie vahendusel Famepla säilitusmööbel. Tugev teraskonstruktsioon ning enamiku konkurentidega võrreldes pea poole soodsam hind.

Uudistoode PC3530
Kõikide mustade teraste freesimiseks ettenähtud PC3530-t iseloomustab TiAIN-i õhuke pinnakate, milles on rakendatud NANO-pinnakatte tehnoloogiat. NANO PVD TiAIN -pinnakate garanteerib suurema kiletugevuse, hea pinnakareduse ja efektiivsuse ning madala hõõrdumise.

Uudistoode NC3020
NC320 treipink on saanud endale järglase. Varasemast parem lõiketera vastupidavus ning suurem lõikekiiruse taluvus tagavad Sinu ettevõttele parima võimaliku produktiivsuse.

(c) copyright mainostoimisto nyman